2022-08-11, ketvirtadienis, 16:53.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:47, leidžiasi 20:58, dienos ilgumas 15:10.

Vos per vieną dieną Raseinių PSPC įsteigta Karščiavimo klinika (3)

Vos per vieną dieną Raseinių PSPC įsteigta Karščiavimo klinika

Siekdamas kuo geriau sustiprinti mūsų krašto pajėgumus kovoje su COVID-19 Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla žengė svarbų žingsnį ir šiandien pasirašė įsakymą, kuriuo pavedė Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Violetai Užringienei įkurti Karščiavimo kliniką.

 


Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro komanda vos per vieną dieną įstaigos patalpose įkūrė ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas asmenims teiksiančią įstaigą. Karščiavimo klinikoje jau nuo rytojaus bus aptarnaujami viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus turintys pacientai, atvyksiantys su šeimos gydytojų siuntimu.


„Didžiuojamės Raseinių krašto medikais, kurie jau nebe pirmą kartą rodo savo lyderystę ir gebėjimą veikti ypatingomis aplinkybėmis“,- teigia Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.


Pasak Violetos Užringienės, Raseinių kraštas privalo kuo geriau apsaugoti savo žmones nuo su COVID-19 susijusių grėsmių, tad greitas reagavimas yra būtinas šiomis aplinkybėmis.


„Nedelsdami reagavome į Savivaldybės administracijos direktoriaus Edmundo Jonylos įsakymą, todėl jau rytoj būsime pajėgūs teikti pirmąsias paslaugas savivaldybės gyventojams, kuriuos pas mus nukreips jų šeimos gydytojai“,- teigia Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė ir Karščiavimo klinikos vadovė Violeta Užringienė.


Svarbu pabrėžti, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla savo įsakymu taip pat įpareigojo VšĮ Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centro, IĮ G. Radavičiaus klinikos, UAB Raseinių šeimos gydytojų centro ir UAB MediCA vadovus paskirti savo įstaigų darbuotojus dirbti Karščiavimo klinikoje, darbą suderinus su karščiavimo klinikos vadove Violeta Užringiene.


Karščiavimo klinikos koordinatore paskirta Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji slaugos administratorė Romualda Tverkienė. Įstaiga dirbs nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 val. ryto iki 20 val. vakaro.


Nuoširdžiai dėkojame Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvui už išskirtinę lyderystę, linkime jiems sėkmės.

 

Contact form

 

nuomonė 2020-04-01 11:03:14 IP: 213.226.189.87

manau gydytojams didelė krizė, kai negauna iš pacientų į kišenę.

 

Rasa 2020-04-01 10:59:04 IP: 185.168.12.152

Aplamai viduramžiai čia pas mus daros. Kur tai matyta, kad žmogus be oro be judėjimo gali būti, ar bent pamąstot kiek padaugės psichikos ligų depresijų, kiek žmonėms reiks pradėt vartot antidepresantų, dabr kiti tik ant judėjimo ir laikosi, pensininkai vaikšto juda, kas su šiaurietiškom lazdom, kas paprastai. Tai būtina daryti žmogui, o ne sėdėt atsisėdus. Kodėl jūs galvojat tik apie šį momentą? JUk gyventi ir todėl reikės, pamirštat jūs visai

 

Milda 2020-03-31 23:29:39 IP: 77.221.83.177

Jei šeimos gydyrojai pas jus Raseiniuose dirbtų nuotoliniu būdu klinikose, i ne iš savo namų,būtų prasmė kalbėti apie kažką daugiau. Medica klinika apgailėtina.Seselės dirba, o gydytojai, nematydami paciento, diktuoja ką daryti. Siaubas kažkoks... Kur mes randamės? Viduramžiuose?

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt