2022-08-11, ketvirtadienis, 17:08.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:47, leidžiasi 20:58, dienos ilgumas 15:10.

Uodo šeimos turgelis sugrįžta į Kėdainius

2017-05-03, paskelbė www.mano Kedainiai.lt
Uodo šeimos turgelis sugrįžta į Kėdainius

Sulaukęs svetingo priėmimo, Uodo šeimos turgelis sugrįžta į Kėdainius ir jau šį šeštadienį, gegužės 6 dieną, visus kėdainiečius ir miesto svečius kviečia į Kėdainių areną, kurioje nuo 11 iki 15 val šurmuliuos antrasis Uodo šeimos turgelis Kėdainius.

 


"Uodo Šeimos turgelis" - tai tai socialinis, atsakingą vartojimą skatinantis renginys, paremtas šeimų bendradarbiavimo idėja. Čia jos gali pirkti, parduoti, mainyti savo šeimos daiktus, bendrauti, pramogauti ir smagiai leisti laiką.

 


Turgelyje kažką sau suras visi šeimos nariai. Čia rasite tiek dėvėtų, tiek naujų drabužių sau ir savo vaikučiams, smulkmenų namams, prekių grožiui ir sveikatai, rankdarbių ir daug kitų naudingų dalykų! Nuobodžiauti neleis vaikiški personažai, kūrybinės dirbtuvėlės bei smagios pramogos ne tik mažiesiems, bet ir tėveliams. Turgelyje dalyvaus ir gerumu pasidalinti kvies gerumo ir labdaros organizacija Všį “Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems” ir beglobių gyvūnų asociacija. Kviesime visus paremti skurdžiau gyvenančias šeimas, ieškosime beglobiams gyvūnams jaukių namų.

 


Norinčius prekiauti organizatoriai kviečia registruotis prekybai tinklapyje: www.seimosturgelis.lt, tuštinti savo spintas ir atvykti smagiam ir naudingam laikui.

 


Įėjimas NEMOKAMAS, nes šypsena nieko nekainuoja :)
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt