2021-10-20, trečiadienis, 20:42.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 07:58, leidžiasi 18:06, dienos ilgumas 10:7.

Turizmo departamentas įspėja dėl kelionių pardavimo agento UAB „Hotelsnet" veiklos

2017-02-23, paskelbė eLengvai pranešimai
Turizmo departamentas įspėja dėl kelionių pardavimo agento UAB „Hotelsnet" veiklos

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau - VTD) įspėja dėl kelionių pardavimo agento UAB „HotelsNet" ir jo direktoriaus Liutauro Jonaičio galimai nesąžiningos ir neteisėtos veiklos.


VTD turimais duomenimis, turistai skundžiasi dėl apmokėtų, bet nesuteiktų paslaugų, negrąžinamų pinigų už nesuteiktas turizmo paslaugas, vengimo spręsti problemas. Turistų pateikti faktai bei viešoje erdvėje skelbiama informacija sudaro pagrindą abejoti UAB „HotelsNet" ir jo direktoriaus Liutauro Jonaičio vykdomos veiklos teisėtumu.
VTD turimi duomenys leidžia daryti prielaidas, kad UAB „HotelsNet" ir jo direktorius Liutauras Jonaitis vykdo veiklą, pažeisdamas turistų teises:


1)              nepateikia Turizmo įstatyme numatytos privalomos informacijos turistams apie turistų užsakytas keliones;
2)              laiku nepateikia turistams kelionės dokumentų;
3)              laiku neatsiskaito su apgyvendinimo ir transportavimo paslaugų teikėjais, todėl turistai negali pasinaudoti paslaugomis, už kurias yra sumokėję;
4)              negrąžina turistams jų sumokėtų pinigų už neįvykusias keliones ar nesuteiktas paslaugas.


VTD apie UAB „HotelsNet" veiklą surinktą medžiagą perdavė Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Lietuvos kriminalinės policijos biurui.


VTD atkreipia turistų dėmesį, jog renkantis kelionių pardavimo agentą ir kelionių organizatorių reikia būti itin atidiems ir nerekomenduoja vykti į UAB „HotelsNet" ir/arba Liutauro Jonaičio siūlomas organizuotas turistines keliones.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt