2021-10-20, trečiadienis, 18:46.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 07:58, leidžiasi 18:06, dienos ilgumas 10:7.

Traktorių nuoma – efektyvi paslauga žemdirbiams

2018-02-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Traktorių nuoma – efektyvi paslauga žemdirbiams

Toli gražu ne kiekvienas ūkis gali įsigyti modernią ir smarkiai padidinančią darbo efektyvumą techniką, nes ji yra brangi. Kita vertus, būtų ir pakankamai neefektyvu mažam ūkiui pirkti modernią techniką, kuri iš esmės naudojama tik  sezoniniams darbams. Su žemės ūkio technikos stygiumi susiduria ir pradedantys ūkininkauti.

 

Dažnai šiai problemai spręsti imamos įvairios paskolos ar kitaip skolinamasi pinigų. Visais šiais atvejais į pagalbą gali ateiti modernios technikos nuoma – paslauga, kuri šiuo metu itin populiarėja. Išsinuomavus, pavyzdžiui, traktorių atkrenta daug papildomų rūpesčių. Nuomos kompanijos užtikrina operatyvaus remonto, techninės apžiūros ir draudimo  paslaugas.

 

Traktorių nuoma ypač  efektyvi darbymečio metu, kai netikėtai sugenda sava technika ir iškyla grėsmė rudens ar pavasario darbų ritmui. Tuo metu brangi kiekviena minutė, todėl, užuot gaišus laiką ilgesniam remontui, galbūt Jums apsimokėtų kreiptis pagalbos į žemės ūkio technikos nuomos kompanijas.  

 

Populiarėjanti traktorių nuoma rodo, kad šiuo metu Lietuvos ūkiams visgi trūksta gerų, galingų traktorių.  Tokia technika dažniausiai naudojama darbymečio metu. Štai čia ir reikia pamąstyti, ar sezoninis jos naudojimas kompensuos ir kaip greitai kompensuos pirkimo išlaidas – galbūt naudingiau ją nuomotis, o likusius nuo pirkimo pinigus investuoti į kitą sritį.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TRAKTORIŲ NUOMOS PASLAUGAS RASITE ĮMONĖS UAB „MLVS“ OFICIALIAME TINKLALAPYJE – SPAUSKITE ANT PAVEIKSLĖLIO.

 

.

 

Pranas Raščius  

 


REKLAMA


 

Jautiena, aviena ir ėriena – į namus pristatome nemokamai

 

   

 

Parduodu šviežią avieną (3 eur/kg) ir ėrieną (5 eur/kg). Skerdiena su kaulu. Avies skerdiena – 17-28 kg, ėrienos – iki 15 kg. Taip pat parduodu jautienos skerdieną:  file – 17 eur/kg,  kumpis ir nugarinė – 5,50 eur/kg, mentė  ir sprandinė – 5 eur/kg, šonkauliukai pjaustyti juostomis – 3,20 eur/kg.  Galimas smulkinimas pagal susitarimą.

Skerdiena parduodama kavinėms, barams, prekyvietėms ir privatiems asmenims. Pristatome.

Avys skerdžiamos užsisakius. Tel. 8 645 31011

 


REKLAMA


 

 

Metalo gaminiai buičiai, ūkiui ir pramonei

 

 

 

Gaminame metalines duris, stilingas malkų laikykles, šašlykines, šėryklas, kepsnines ir rūkyklas, laiptų turėklus, namų ir gatvių pavadinimus, trafaretines sienas, malkų skaldykles ir kitus gaminius.

Atliekame metalo dažymo, cinkavimo, virinimo, programinio lakštų lankstymo ir karpymo darbus.

Su įmonės gaminiais galima susipažinti čia.

TEL. KONTAKTUI +370 603 21464

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt