2022-01-23, sekmadienis, 11:42.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 08:22, leidžiasi 16:37, dienos ilgumas 8:15.

Susikurkite internetinę parduotuvę ir tą pačią dieną pradėkite prekiauti

2018-03-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Susikurkite internetinę parduotuvę ir tą pačią dieną pradėkite prekiauti

Praėjusiais metais net du trečdaliai visų Europos Sąjungos (ES) interneto vartotojų prekes pirko internetu, o Lietuvoje tokių pirkėjų – 44 proc., skelbia ES statistikos agentūra „Eurostat“.

 

Lietuva taip pat patenka į sąrašą šalių, kuriose internetu perkančių asmenų skaičius išaugo ryškiausiai, lyginant 2012 m. ir 2016 m. duomenis.

 

Elektroninė prekyba Lietuvoje sparčiai populiarėja jau keletą metų iš eilės. Lietuvoje kuriasi vis daugiau elektroninių parduotuvių, taip pat atsiranda vis daugiau galimybių apsipirkti užsienio elektroninėse parduotuvėse – prekių įvairovė, draugiškesnės kainos, patogus apsipirkimas skatina vartotojus pirkti vis daugiau ir dažniau.   Reikia pastebėti, kad tokie aspektai, kaip patogus atsiskaitymo būdas, sklandus prekių grąžinimo procesas, galimybė rinktis prekės pristatymo būdą, operatyvus ir malonus pirkėjų aptarnavimas kuria gerąją patirtį, kuri vaidina toli gražu ne paskutinį vaidmenį sprendimo pirkti-nepirkti procese.

 

Elektroninės parduotuvės vis dažniau naudojamos kaip verslo plėtros ar net pradžios priemonė.

 

Šiandien Lietuvos interneto erdvėje galima įsigyti visko: nuo ekologiškų bulvių iki bioninių ausų. Taigi elektroninė prekyba / internetinis verslas ne tik seka jau įgyvendintomis idėjomis (drabužių, kelionių ar bilietų rinkos), bet ir ieško naujų rinkų bei galimybių.

 

Sugalvojus steigti elektroninę parduotuvę, pirmiausia, reikia apsispręsti, koks verslas tai bus: ar imsitės jo rimtai ir kursite su didele ateities vizija, ar norite pabandyti ir nedideliais žingsniais pasitikrinti, ar norima kurti parduotuvė yra reikalinga rinkai, ar ši veikla jums tinka, o gal elektroninės parduotuvės įsteigimu papildysite jau vykdomą tradicinę mažmeninę ar didmeninę prekybą.

 

Pradedantys elektroninį verslą ar ieškantys plėtros sprendimo dažnai susiduria su dilema – elektroninės parduotuvės nuoma ar kūrimas – kas gi vis dėl to geriau? Mažiau investicijų reikalaujantis būdas, kurį paprastai renkasi tie, kurie turi laiko ir nestokoja energijos, o elektroninę parduotuvę mato kaip papildomą pajamų šaltinį – tai elektroninės parduotuvės nuoma. Tokiu atveju pradinės investicijos yra minimalios, o veiklą pradėti galima labai greitai, teisiniai formalumai nesudėtingi – užtenka išsiimti individualios veiklos pažymą. Jūs mokate nustatytą mėnesinį mokestį ir turite internetinę parduotuvę. Beje, elektroninių parduotuvių nuomos paslauga Lietuvoje atsirado prieš dešimtmetį ir šios paslaugos pradininkas bei šiandienos lyderis yra  verskis.lt.

 

Nuoma užtikrina žymiai mažesnės sąnaudas elektroninės parduotuvės sistemos išlaikymui, nes nereikalauja didelių investicijų. Nuomojantiems elektroninę parduotuvę klientams suteikiama teisė gauti atnaujinimus su sistemos patobulinimais bei naujovėmis, sumokant tik už su atnaujinimo bei duomenų perkėlimo darbais susijusias išlaidas. Todėl besinuomojantys elektroninę parduotuvę turi galimybę naudotis naujausia bei pažangiausia elektronine sistema.

 

Vienas teikiamų nuomos pranašumų yra greitis – elektroninė parduotuvė būna iš karto paruošta darbui. Joje įdiegtos mokėjimo, atsiskaitymo sistemos. Viskas padaryta už verslininką, tad jam nereikia daugiau niekuo papildomai rūpintis ar investuoti pinigų. Kiekvieną mėnesį reikia skirti nuo 29 iki 55 eur + PVM per mėnesį nuomos mokesčiui, atsižvelgiant į tai, kokia elektroninė platforma bus pasirinkta. Tai labai maža suma, palyginti su ta, jeigu verslininkas kurtų savo elektroninę parduotuvę.

 

Elektroninę parduotuvę išlaikyti yra tikrai pigiau nei fizinę – nekainuoja patalpų nuoma, įrengimas, reikia mažiau personalo. Tačiau plėtojantis elektroninei komercijai didėja ir konkurencija, tad elektroninių parduotuvių savininkams neišvengiamai tenka investuoti į parduotuvės žinomumą, klientų pritraukimą.

 

Elektroninė prekyba yra dabarties ir ateities verslas, kuo toliau, tuo daugiau prekių bei paslaugų bus parduodama internetu. Tad nieko nelaukdamas išsinuomok elektroninę parduotuvę iš paslaugos lyderio Lietuvoje verskis.lt  ir pradėk prekiauti. Tam reikia labai nedaug – išsinuomoti elektroninę parduotuvę, užpildyti ją  prekėmis ir pradėti prekiauti. O visa kita (integraciją su vežėjais ir mokėjimo sistemomis bei kitais poreikiais) užtikrins išsinuomotos parduotuvės galimybės.

 

Kazimieras Šatas

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 


REKLAMA


 

Lazerio terapija priklausomybių gydymui

 

 

                   

 

 

Tai greitas, neskausmingas, neturintis šalutinio poveikio gydymas infraraudonųjų spindulių lazeriu, užtikrinantis sėkmingą ir efektyvų priklausomybės gydymą! Atstatomas organizmas, koreguojama psichologinė būsena, šalinamas potraukis nikotinui ar alkoholiui. Daugiau informacijos galima rasti čia. Tel. 8 622 77207

 


 

REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt