2022-08-11, ketvirtadienis, 16:50.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:47, leidžiasi 20:58, dienos ilgumas 15:10.

Šokio spektaklis „Pasaka apie prarastą žiedą“

2019-01-28, paskelbė www.mano Kedainiai.lt
Šokio spektaklis „Pasaka apie prarastą žiedą“

Rytietiškų šokių studija „Orientalija“ pristato šokių spektaklį „Pasaka apie prarastą žiedą“. Tai pasakojimas apie kasdienius džiaugsmus ir liūdesį, apie pavydą ir valdžią, apie burtus ir gyvybės stebuklą. Jame susipynę įvairių tautų pasakos ir padavimai apie undines ir mistinį povandeninį pasaulį.

 

Scenarijaus autorė ir režisierė – VU Kiemo teatro ir Filologijos fakulteto teatro „Minimum“ auklėtinė (1989-1994 m.) Jurgita Jakaitė-Sviderskienė. Šoka „Orientalijos“ studijos šokėjos ir vadovės, Širvintų moterų klubo „Jums“ šokių grupė „Laumenė“.

 

Spektaklio premjera įvyko 2018 m. birželio 29 d. Druskininkuose, kur juo grožėjosi minia kurorto gyventojų ir svečių. Šį rudenį spektaklis buvo pristatytas gausiai publikai Širvintų kultūros centre ir Varėnos kultūros centre.

 

„Orientalija“ – viena iš didžiausių ir seniausiai Lietuvoje veikiančių rytietiškų šokių studijų. Ilgus metus kaupta patirtis ir žinios, mokytojų ir mokinių entuziazmas susiliejo į šį jau trečią studijos spektaklį (pirmieji du – „Arabija“ 2012 m. ir „Užburtas miestas“ 2016 m.). Jame panaudoti Turkijos romų, Persijos įlankos šalių ir Egipto folkloriniai šokiai bei įvairūs pilvo šokio stiliai. Choreografijų autoriai: Ruwaida (Rusija), Mahmud Khaled (Egiptas/UK) ir choreografės iš Lietuvos: Dovilė Karpušenko, „Orientalijos“ studijos mokytojos Irina, Laura, Salma, Natalija.

 

Renginys skrtas visai šeimai. Renginys vyks š.m. vasario 10d. 18val. Kėdainių Kultūros centre, Basanavičiaus g.24.

 

Bilieto kaina – 5 Eur

 

Video anonsas:

Apgailestaujame, tačiau šokių studijos „Orientalija" šokio spektaklis „Pasaka apie prarastą žiedą" vasario 10 d. Kėdainių kultūros centre neįvyks. Apie kitą spektaklio datą pranešime šiek tiek vėliau. Laba prašome paskelbti šią informaciją prie įrašų apie šį šokio spektaklį.

 

                                                                                                                                                      Organizatoriai

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt