2022-07-06, trečiadienis, 04:17.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:1.

Knygelė „Mūsų vaikas“ – Kėdainių krašte gimusiems vaikams

2020-06-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Knygelė „Mūsų vaikas“ – Kėdainių krašte gimusiems vaikams

Kėdainių rajono naujagimius pasieks pirmoji dovana – Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis Kėdainių krašte gimusiems vaikams padovanos pirmąją knygelę. Meras joje pasirašė palinkėjimą augti brandžiu tvirtu, drąsiu ir savo kraštą bei artimuosius mylinčiu žmogumi. Tai bus pirmoji maloni mero staigmena mūsų piliečiams.

 

Pirmieji kūdikio metai šeimos gyvenime įsimintini ir ypatingi. Augindami savo vaiką tėvai ir seneliai patiria daug įspūdžių ir teigiamų emocijų. Švelniomis spalvomis iliustruota knyga „Mūsų vaikas“ ir skirta visai šeimai. Ji sudaryta iš trijų dalių.

 

Pirmoji dalis yra vaikui skirtas atsiminimų albumas. Šioje dalyje tėveliai galės fiksuoti visus svarbiausius naujagimio įvykius, pirmuosius žingsnelius, žodžius ir krikštynas.


Antroji knygos funkcija – tai patarimų vadovas tėvams. Šis skyrius – nedidelė svarbiausių žinių enciklopedija. Jame rasite atsakymus į daug klausimų: kaip maitinti, maudyti ir nuraminti vaikutį. Be gausybės patarimų tėvai suras knygoje eilėraštukų, skaičiuočių, dainelių ir lopšinių bei lietuvių liaudies pasakų ir mitologinių sakmių.


„Tegul šioje knygelėje mylimų tėvelių sukaupti pirmų dienų prisiminimai bus unikalios kiekvieno vaiko istorijos pradžia. Tegul ją padeda kurti šeima, draugai, ugdytojai ir visa bendruomenė, o įkvepia iškilios Kėdainių krašto ir visos Lietuvos asmenybės“,  – linkėdamas šeimoms kantrybės ir darnos sako rajono meras Valentinas Tamulis.

 

Paskutinį pavasario mėnesį – gegužę – Kėdainių rajone gimė 19 vaikų. Iš viso rajone per 5 mėnesius gimė 138 vaikai. Per tą patį laikotarpį pernai – 183.

 

Įsigyta knygelių siunta yra 500 egzempliorių.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt