2022-07-06, trečiadienis, 04:05.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:1.

Kito sezono Eurolygos favoritai?

2020-07-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kito sezono Eurolygos favoritai?

Dėl pasaulį netikėtai užklupusios pandemijos šis Eurolygos sezonas taip ir nebuvo pabaigtas, o klubai jau ruošiasi kitų metų kovoms. Naujojo Eurolygos sezono startas numatytas jau spalio mėnesį. Šiame straipsnyje aptarsime komandas, kurias galima vadinti favoritėmis.

 


Pagrindinė pretendentė į titulą – „Barcelona“

„Barcelona“ vadovai dar praėjusią komandą smarkiai reformavo komandą. Ji žaidė puikų sezoną, tačiau pasižymėjo itin banguotu, lošimų automatus priminusiu, žaidimu. Kai žaidėjai nėra susižaidę, kitko tikėtis veikiausiai yra ganėtinai sudėtinga, tačiau kitąmet viskas bus visiškai kitaip.


Krepšininkai jau priprato vienas prie kito, o „Barca“ surado svarbiausią komandos dalį. Klubas vasaros pradžioje pasirašė trijų metų kontraktą su įžaidėju Nicku Calathesu, kuris jau kelis metus Eurolygoje neturėjo lygių pagal rezultatyvius perdavimus. Buvęs Atėnų „Panathinaikos“ vedlys „Barcelona“ sudėtį vienareikšmiškai pavertė pajėgiausia Europoje, o koks bus to rezultatas – pamatysime.

 


Stabilioji Madrido „Real“

Madrido „Real“ jau gerą dešimtmetį yra viena pajėgiausių komandų Eurolygoje. Ji nuolat žaidžia finaliniame ketverte ir per pastaruosius septynis sezonus net keturis kartus iškopė į finalą. Pagal pavardes „Real“ šiuo metu greičiausiai kiek nusileidžia „Barcai“, tačiau šios ekipos modelis visai kitoks – žaidėjai kartu rungtyniauja daugybę metų, o ekipa sudėtį kasmet atnaujina pajungdama vieną arba du žaidėjus.


Realu, kad kitais metais „Real“ turės ir lietuviškų akcentų. Pranešama, kad klubas norėtų įsigyti pastaruosius dvejus metus Milano „Emporia Armani“ praleidusiu vidurio puolėju Artūru Gudaičiu.

Faktas vienas – ši komanda ir vėl bus viena iš kazino online bendrovių favoričių.


„Anadolu Efes“ bandys pratęsti pasaką
Pastaruoju metu tarp Eurolygos grandų buvome įpratę Stambulo „Fenerbahce“, tačiau šiame sezone vadeles perėmė kita didžiausio Turkijos miesto komanda – „Anadolu Efes“. Būtent „Efes“ lyderiavo šių metų reguliariajame sezone ir, jeigu, patekimas į finalą 2019-ais metais buvo laikomas sensacingu, tai šiemet toks žygis tikrai būtų buvęs logiškos įvykių sekos elementas.


„Efes“ pavyko savo gretose išsaugoti visus komandos lyderius, todėl labai realu, kad kito sezono metu turkai sau ir vėl kels pačius aukščiausius tikslus.


Maskvos CSKA atgimimas
Masvkos CSKA iki šiol išlieka Eurolygos čempione, kadangi titulas taip niekam ir neatiteko. Armiečiai praėjusį sezoną turėjo santykinai silpnesnę sudėtį, be to dėl traumos beveik visą sezoną turėjo praleisti viena ryškiausių komandos žvaigždžių Willy Clyburnas.


Tarpsezonio metu komandos vadovai nuolat kartojo, kad dėl kilusios krizės komandai teks veržtis diržus, tačiau ekipos veiksmai rodo visai kas kitą. CSKA prie Mike‘o Jameso ir Willy Clyburno jau pajungė Pirėjo „Olympiakos“ „centrą“ Nikolą Milutinovą ir ilgametį Vitorijos „Baskonia“ vedlį Tornike Shengelia.  Todėl greičiausiai Rusijos pasididžiavimas ir vėl pasieks bent finalo ketvertą.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt