2022-08-11, ketvirtadienis, 16:46.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:47, leidžiasi 20:58, dienos ilgumas 15:10.

Kėdainių rajone siautėjusiems vagišiams - teisiamųjų suolas

2018-03-24, paskelbė www.mano Kedainiai.lt
Kėdainių rajone siautėjusiems vagišiams - teisiamųjų suolas

    Kauno apygardos teismas netrukus pradės nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje trys Kėdainių rajono gyventojai kaltinami bendrininkų grupėje vykdę vagystes. Vyrai galimai plėšė namus, vogė daiktus, tarp kurių – šaunamasis ginklas.

 

     Ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų visuma leidžia įtarti, kad praėjusių metų spalio bei lapkričio mėnesiais kaltinamieji Kėdainių rajone galimai įvykdė keletą vagysčių.

 

    Manoma, kad spalio mėnesio viduryje kaltinamasis H. J., kuriam dabar yra 18 metų ir 23 metų G. K., įsibrovę į svetimą namą, pavogė šaunamąjį ginklą bei 20 vienetų šovinių. Dėl neteisėto šaunamojo ginklo ir šaudmenų įsigijimo bei laikymo pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas.

 

      Praėjus vos savaitei H. J. su kitu bendrininku, 21 metų M. M., kuris iš anksto pagrobė nukentėjusiojo ūkinio pastato raktus, manoma, pavogė traktorių-žoliapjovę, kurios vertė 2900 eurų.

 

     Dar viena vagystė įvyko, kaip manoma, bendrininkaujant G. K ir M. M. Vyrai, įtariama, įsibrovė į svetimą namą ir pagrobė turto už beveik 500 eurų. Kaltinamieji, kaip manoma, pavogė dulkių siurblį, elektrinį galąstuvą, striukę.

 

      Praėjus kelioms savaitėms kaltinamasis H. J., drauge su bendrininku M. M. lapkričio viduryje įsibrovė į dar vieną sodybą bei pagrobė turto už beveik 1300 eurų – žoliapjovę, miegmaišius, palapinę, meškeres.

 

       Šiam ikiteisminio tyrimui vadovavo bei jį kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus (Kėdainių) prokuroras Arvydas Bernotavičius.

 

       Tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai.

 

      Kaltinamieji prisipažįsta padarę nusikalstamas veikas. Baudžiamajame kodekse numatyta, kad už šaunamojo ginklo pagrobimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki septynerių metų. Už vagystę iš svetimų patalpų gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

 

  Byla su kaltinamuoju aktu perduota Kauno apygardos teismui.

 

                                                                                                Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus
                                                                                                 vyriausioji specialistė Izabelė Bočkienė (Kaunas)

                                                                                                 Asociatyvinė nuotrauka


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt