2022-08-11, ketvirtadienis, 18:05.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:47, leidžiasi 20:58, dienos ilgumas 15:10.

Joniškyje šurmuliavo akcija „100 nemokamų paslaugų joniškiečiams”

2018-03-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškyje šurmuliavo akcija „100 nemokamų paslaugų joniškiečiams”

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro sumanyta akcija „100 nemokamų paslaugų joniškiečiams” prašuoliavo per Joniškį vienu atsikvėpimu. Nesustabdė jos nė kaip tyčia ketvirtadienį miestą užklupęs sniegas, nė akcijos palapinę nugriovęs vėjas. Būta akimirkų, kai ilga joniškiečių eilė driekėsi prie taip vadinamo „laimės rato“, kad galėtų išsukti palankią sau spalvą ir pasidžiaugti išloštu prizu. Tiesa, prieš tai reikėjo į knygą įrašyti linkėjimus Joniškiui Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga arba atsakyti į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir Joniškio kraštą. Tai buvo lyg ir savotiška valiuta, už kurią „parduotas“ 141 dovanų kuponas. Palinkėjimų knygoje nugulė net 111 palinkėjimų.

 

– Žmonės į akciją atėjo pasiruošę, – džiaugiasi turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jurgita Bučinskienė. – Atsinešė ir gerą nuotaiką, ir iš anksto sugalvotus palinkėjimus. Apie 80 proc. akcijos dalyvių žinojo, kur eina ir ko reikia, kad laimėtum prizą. Vadinasi, pasklidusi žinia apie būsimą akciją miestiečius sudomino.

 

Akcija organizuota bendradarbiaujant su vietos verslininkais. Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras aplankė virš šimto paslaugų teikėjų ir sutarė mainais už nemokamą paslaugą kuriam nors joniškiečiui prisidėti prie jų verslo populiarinimo. Tokia mintis kilo neatsitiktinai. Pasak Jurgitos Bučinskienės, bendraujant tiek su verslininkais, tiek ir su joniškiečiais pastebėta, kad Joniškis nors  ir nedidelis miestas, tačiau apie čia veikiančius verslus ir galimas gauti paslaugas žino toli gražu ne kiekvienas. O kad ši spraga būtų bent iš dalies užpildyta, ir sugalvota ši kai kurių joniškiečių pavadinta „milijono verta“ akcija.  

Laimėjimų fondą sudarė įvairios Joniškyje egzistuojančios paslaugos – grožio, maitinimo, aktyvaus poilsio, apnakvindinimo, automobilių servisų, savo paslaugas pasiūlė fotografai, ekskursijų ir edukacijų organizatoriai. Kuponai galios iki birželio 1d. Tad joniškiečiai galės pasinaudoti jais neskubėdami, galbūt net nudžiuginti laimėjimu į svečius atvykusį giminaitį ar svečią.

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro turizmo specialistė Kamilė Tiulenevaitė sako, kad akcija buvo planuota iki 19 val., bet aktyvūs joniškiečiai paskatino ją baigti greičiau, nes šluote nušlavė dovanų kuponus. Smagu, kad šioje akcijoje aktyviai dalyvavo ne tik jaunimas, bet ir senjorai. O įspūdžių čia tikrai netruko.Vieni keitėsi išloštais prizais, kiti nė už ką nebuvo nusiteikę laimėjimu  dalintis su šeimos nariais, treti palinkėjimus Joniškiui ne tik įrašė į knygą, bet ir garsiai perskaitė, ketvirti bėgo kviesti į šaunią loteriją pažįstamų.

 

Pusantro mėnesio šiai akcijai ruošėsi Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras. Jam talkino savanoriai Julija Čerbauskienė, Eglė Budrytė, Justinas Karaliūnas, Neringa Martuzaitė, Darbo biržos praktikantai Rokas Mažutavičius ir Agnė Bubelytė. Renginio metu muzikine dalimi rūpinosi Joniškio kultūros centras.

 

Pranas Raščius 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro nuotr. ir video

 

 

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt