2022-07-06, trečiadienis, 03:44.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:1.

Dviračių sporto kroso varžybose - rekordinis dalyvių skaičius

2018-10-03, paskelbė www.mano Kedainiai.lt
Dviračių sporto kroso varžybose - rekordinis dalyvių skaičius

 

Antrus metus iš eilės Kėdainiuose, Babėnų šile, vyko dviratininkų kroso MTB varžybos AB „Lifosa“ taurei „Kėdainiai 2018“ laimėti.

 

Varžybas organizavo ir vykdė Kėdainių dviračių klubas „VeloRatai“ ir rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyrius. Dalyvių registracija ir laiką fiksavo firma „Tanegris“. Varžybas rėmė „Daumantai LT“ ir  AB „Lifosa“.

 

Šiais metais dalyvavo 156 dviratininkai iš įvairių šalies miestų ir rajonų, o varžybas atidarė ir jas pradėjo jauniausi vaikų grupės dviratininkai. Po įveikto mažojo rato Babėnų šile atskirų nugalėtojų vaikų grupėje nebuvo, nugalėjo visi vaikai, kurie išdrįso dalyvauti varžybose, ir jie buvo pakviesti ant nugalėtojų pakylos, apdovanoti Sporto ir turizmo skyriaus medaliais ir rėmėjų saldžiais prizais.

 

Pagal amžiaus grupes suaugusieji dviratininkai varžėsi nuo 10 iki 30 kilometrų distancijose.

 

Varžybose varžėsi per 25 kėdainiečiai.

 

Geriausiai sekėsi Ilmai ir Arūnui Lipnevičiams, kurie tapo savo amžiaus grupių nugalėtojais, Leonidui Šliavui, Gintarui Gudaičiui, Mantui Binkiui, kurie savo grupėse iškovojo prizines vietas.

 

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti rajono savivaldybės atitinkamo laipsnio medaliais ir taurėmis, varžybų rėmėjų „Daumantai LT“ ir AB „Lifosa“ prizais. Visi varžybų dalyviai galėjo pasivaišinti saldžiais organizatorių prizais.

 

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams „Daumantai LT“ ir AB „Lifosa“, asmeniškai kėdainiečiui Z. Smilgai už įrengtą praustuvę sportininkams, Kėdainių miškų urėdijai, miesto seniūnijai, Lietuvos kelių policijos, PSPC greitosios pagalbos tarnyboms, firmai „Tanegris“ – už nuoširdžią pagalbą ir geranoriškumą dviračių sporto mėgėjams.

 

Sportininkai išsiskirstė su gera nuotaika ir pažadėjo į Kėdainius sugrįžti kitais metais dar gausesniu dviratininkų būrių, juk Kėdainiai žingsnis po žingsnio tampa vis populiaresniu dviratininkų miestu.

Kėdainių rajono savivaldybė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt